Mládež

Podzimní kolo hry Plamen 13.10.2018
Dnes proběhlo Podzimní kolo hry Plamen v Bratřínově. Naše hlídka se umístila na 12.místě z 21 starších hlídek. Velice se jim to povedlo, sluníčko hřálo. Gratulujeme a těšíme se na jarní kolo v květnu.

p.s.: s přípravou nezahálíme ani přes zimu

První schůzka v novém roce 3.9.2018
Snad jste ten první školní a školkový den zvládli hravě a my se na Vás těšíme příští pondělí (tj 10.9.) V 17h v hasičárně. Snad se sejdeme v hojném počtu neboť Podzimní kolo hry Plamen je za dveřmi.

Předběžné info o první schůzce 2.8.2018
Prázdniny se přehouply do poloviny a my doufáme,že si je užíváte dosytosti :-) přicházíme s předběžnou zprávou. První schůzka po prázdninách se bude s největší pravděpodobností konat 10.9. Stávající členové budou ještě nějak koncem prázdnin informováni emailem či sms. Zatím si užívejte zbytek prázdnin a v září se budeme těšit v plném počtu.

Zakončení školního roku 15.6.2018
Tento týden proběhla poslední schůzka v tomto školním roce. Rozdali jsme si nějaké menší dárečky,snědli zmrzku a skoukli školení ve stříhání našich starších kolegů.
Užijte si všichni prázdniny bez nehod a v září se těšíme zase v plném počtu. První schůzka bude samozřejmě upřesněna někdy ke konci prázdnin jako vždy.

p.s.: děti dostali za úkol, když si vzpomenou...pošlete do hasičárny pohled ať se pak můžeme schválně v září pokochat kde kdo byl. Adresa je na stránkách našeho sboru či v informacích na fb (pro ty kdo si nepamatuje :-) )

Jarní kolo hry Plamen - Libeň 19.5.2018
Dnes naši soptíci absolvovali Jarní kolo hry Plamen v Libni. Sice jsme se umístili na 8.místě z 9ti starších družstev, leč jsme z naší kategorie nejlepší (složení naší posádky -3děti nad 11let a 7 deti v kat.mladší; no uznejte sami zda nám ten potlesk patří). Ve všem se nám dařilo dobře kromě požárního útoku,který jsme nakonec dali s odřenýma ušima :-). Ale "porazit"13lete habány....no my jsme s výsledkem spokojení.

Exkurze 23.4.2018
V sobotu 21.4. se naši soptíci zúčastnili exkurze na zbraslavské záchranné službě. Dozvěděli se mnoho zajímavých věcí a prohlídli si jak základnu tak jejich techniku. I přes úmorné vedro to byl super výlet. A teď zase hurá na trénink na jarní kolo hry Plamen.

Odborky 12.3.2018
Při dnešní schůzce proběhly zkoušky odborností. Všichni je zdárně udělaly.

Pf 2018 1.1.2018
Přejeme do toho nového roku plno úspěchů. I my se budeme více snažit ať jsme jen lepší a lepší. V nadcházejících měsích nás čeká - soutěž POOD (pozarni ochrana ocima deti), zkoušky odbornosti, masopust,nejaká ta exkurze či prednaska od starsich kolegů a v první řadě trénování na Jarní kolo hry Plamen. Jinak první schůzka vychází na 8.1. Tak snad se všichni sejdeme v hojném počtu bez zlomenin ;-)

Vánoční besídka 16.12.2017
Toto pondělí 11.12. proběhla poslední schůzka v tomto roce. Všichni si ji náramně užili. Rozdali jsme si dárečky, zazpívali koledy a vyrobili sněhuláky z papíru. Užijte si vánoce a svátky s nimi spojené. A po novém roce se snad všichni v hojném počtu sejdeme

Poslední schůzka v tomto roce 4.12.2017
Chceme všechny upozornit,že poslední schůzka v tomto roce. Bude již 11.12.2017. První schůzka v roce 2018 bude brzy upřesněna. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné a klidné vánoční svátky :-) Vaši mokropesští soptíci.