Kurz jednotky v ZZA - první pomoc

Na konci března jednotka prošla kurzem první pomoci. Prožili jsme v hasičárně pátek, sobotu a neděli s lektory Tomášem Strončekem Dis. a Mgr.Radkou Hotovcovou. Leckdo si dovede představit víkend s lepším programem, ale pokud na zádech nosíme nápis HASIČI, musíme poměrně dost času věnovat odborné přípravě. Lektoři odvedli velmi dobrou práci a jednotka se zdokonalila v poskytování první pomoci, která se od nás v krizových situacích očekává. Příjemnou a leckdy veselou formou okořeněnou příběhy z praxe, jsme navázali na předešlá školení a posunuli se k poslední odborné úrovni a tou bude traumatologie a neodkladné stavy. Našim příslušníkům díky za čas, který věnovali sebezdokonalování a lektorům za vše co nás naučili.

Datum aktuality: 31.3.2019