Výročí 120 let

Výročí 120 let našeho sboru jsme oslavili během roku při celkem čtyřech akcích.

- dne 19.dubna, přesně v den založení sboru,  jsme se sešli v hasičské zbrojnici a při slavnostní večeři shlédli promítání historických fotografií

- ve čtvrtek 4. května, v předvečer svátku patrona hasičů, svatého Floriána, jsme položili věnec u památníku padlých a uctili památku našich předků. Poté následovala vernisáž fotovýstavy v galerii Mokropeská kaplička, kterou pak během následujících třech dní shlédl velký počet spokojených návštěvníků.

- koncem srpna, při Sousedské slavnosti, pořádané společně s masopustním spolkem, proběhl Den otevřených dveří v hasičské zbrojnici. Malí i velcí návštěvnící shlédli ukázky práce hasičů a na závěr i módní přehlídku, kdy hasiči představili množství obleků, které oblékají

- na závěr oslav pak proběhl kulturní večer v černošickém Clubkinu, kdy jsme poseděli s našimi přáteli z řad podporovatelů a okolních hasičských sborů. Byl promítnut film s hasičskou tématikou a zlatým hřebem večera byla bohatá tombola, inspirovaná právě shlédnutým filmem.

Fotogalerie z oslav je ZDE - autory fotografií jsou František Cajthaml a Petr Kubín