Pozvánka na BEZPEčNÉ čERNOŠICE

Branně-bezpečnostní akce se koná v pátek dopoledne 21.5.2010 od 9 hodin. Na návštěvníky čeká bohatý program, na kterém se podílí policie, záchranná služba, hasiči a další. Naše jednotka jednotka k tomuto programu přispěje prezentací práce hasičů ve spolupráci s HZS hl.m. Prahy.
Na hasičském cvičišti u Berounky a na sousedním fotbalovém hřišti v Mokropsích se budete moci seznámit s výjezdovými vozidly naší jednotky – CAS32 Tatra 815, CAS 25 Liaz K101 a nejmladším Myšákem alias Toyotou. Samozřejmě ani náš záchranný člun nebude na této akci chybět.
Od pražských profesionálních hasičů k tomuto vozoparku přibude nejnovější typ zásahového vozidla CAS15 Mercedes, AZ 30 Magirus (30m žebřík) a zásahové vozidlo potápěčů s tzv. barokomorou - přetlakovou komorou.
Hasiče uvidíte i přímo při práci - kromě zmiňované demonstrace práce lezecké skupiny vám předvedeme i předlékařskou pomoc, hasební zásah a vyprošťování osoby z havarovaného vozidla. Při tomto výkonu použijeme velice výkonné hydraulické nůžky Weber na vyprošťování z havarovaných vozidel. Jako perličku pro nejmenší máme nachystanou projížïku motorovým člunem po řece Berounce.
Program bude opravdu bohatý, doufejme v pěkné počasí a těšíme se na všechny malé i velké návštěvníky této akce.
Datum aktuality: 23.4.2010