Pomoc pro postižené povodní

Ve spolupráci s vedením města jsme nabídli pomoc do povodní postižených oblastí. V současné době připravujeme techniku a týlové prostředky na výjezd do zatopených oblastí. Cílem naší pomoci by měla být obec Troubky, případně jiné místo v okrese Přerov, kde jsme zasahovali i v roce 1997. Naše jednotka by měla být nasazena na záchranné a likvidační práce, naším prvořadým úkolem bude čerpání v zatopených oblastech. Současně s hasičskou jednotkou bude vysláno auto s humanitární pomocí. Z osobních zkušeností víme, že postižení nejvíce uvítají čistící prostředky, desinfekci, rukavice apod. Pokud byste měli zájem osobně se spolupodílet na této solidární akci, humanitární pomoc budeme shromažïovat v hasičárně po telefonické dohodě. Předpokládaný odjezd jednotky je v horizontu 2-3 dnů.
Datum aktuality: 18.5.2010