Na V3S jsme dokončili GO!!!

Včera poprvé vyjela naše V3S ka po generální opravě, která trvala čtyři měsíce. Původně jsme začali se střední opravou a skončili generálkou. Vozidlo bylo celé rozebrané a po celkové rekonstrukci zase smontované. Plechové části včetně kabiny byly opískovány, opraveny a nalakovány. Rám byl obroušen a ošetřen antikorozní barvou. Hydraulická ruka opravena, obroušena a nalakována. Převodovku se spojkou jsme museli koupit novou, protože oprava by byla dražší. Stav korby byl tak žalostný, že jsme vyrobili celou novou.

Cena opravy se jen na náhradních dílech vyšplhala k téměř 100 000,- Kč. Celou tuto částku platil sbor z peněz, které jsme vydělali sběrem železného odpadu. Do této ceny samozřejmě není započítána práce hasičů, která přesáhla 1000 hasičohodin :-). Proto bych rád poděkoval všem, kteří přiložili ruku k dílu.

Zvláštní dík patří především pánům Milanu Stříbrnému, Pavlu Bessrovi a Karlu Holubovi, kteří nám velmi pomohli.

Dokončená GO vozu V3S
Datum aktuality: 8.11.2011