První etapa rekonstrukce zázemí pro hasiče vrcholí

Cílem první etapy rekonstrukce zázemí pro hasiče, byla rekonstrukce bojové šatny a dílny. Stav před rekonstrukcí byl takový, že šatna i dílna byly součástí garáží. Po startu vozidel zakouřené, neustále zaprášené, neudržovatelné a nevytápěné. O postupu prací Vás informujeme od února, takže plynule navážeme. Po dokončení stavebních úprav, rekonstrukce elektrorozvodů a montáži sádrokartonového podhledu jsme za velké pomoci TS černošice položili dlažbu na podlahu. Vymalovali jsme šatnu, dílnu i sklad. Natřeli rámy dveří, dokompletovali elektroinstalace a spotřebiče. V dílně jsme rozvedli tlakový vzduch a veškerou elektroinstalaci. Z důvodu nedostatku financí jsme vymysleli a vyrobili dílenský nábytek, lavice do šatny a veškeré regály sami. Cena je třetinová, ale trvání celé akce se prodlužuje a časově velmi hasiče zatěžuje. Do dílny jsme dokončili dva pracovní stoly. Jeden pro strojníky na opravy techniky a agregátů a druhý pro služby chemickou a technickou. Dílenský nábytek dostal klasický modrý kabát a čeká na konečné rozmístění v dílně. 11 června by jsme rádi šatnu nastěhovali. "Dokončujeme šatnu i dílnu"
Datum aktuality: 4.6.2012