Pracovní sobota

Každoročně začátkem října se účastní celá jednotka pracovní soboty, která je převážně věnována údržbě hasičské stanice. Tato akce má krycí název “Václavská”. Jednotka se rozdělí na party, mezi které rozdělíme jednotlivé pracovní akce. Plán prací na letošní Václavskou byl opravdu dlouhý. Nejkomplikovanější akcí bylo položení nové přípojky elektrické energie. Neméně důležité byly i ostatní práce. Oprava zateplení garážových vrat, natření a oprava laviček, oprava a natření sběrné nádoby na AKU baterie. Poslední akcí byly bourací a přípravné práce ve sklepě. Ten bude celý příští rok útočištěm hasičů, protože v ostatních prostorech hasičárny bude probíhat rekonstrukce a přístavba. Akce se zúčastnilo 23 hasičů a objem plánované práce jsme zvládli. Odpracovali jsme 207 hodin za což bych rád všem zúčastněným poděkoval. Zvláštní dík patří panu J. Křížovi a K. Holubovi za neocenitelnou pomoc při celé akci. "Pracovní sobota"
Datum aktuality: 7.10.2012