Sponzorský dar pro zásahovou jednotku

V průběhu letní povodně na území našeho města zasahovala jednotka vodních záchranářů Wasar z Hasičského záchranného sboru Moravskoslezkého kraje. O tom jsme Vás informovali. Příslušníci HZS MSK po návratu z povodní navrhli uspořádat sbírku na podporu vybrané jednotky dobrovolných hasičů z povodní postiženého území. Sbírku zaštítila Opavská liga požárního sportu a sponzoři, pan Nevřela a firma MSA. V průběhu sbírky jsme se dozvěděli, že naše jednotka byla vybrána a pojede si převzít dar na finále Opavské ligy v požárním sportu. 29 září jsme vyrazili směr Opava a těšili se na kamarády, kteří našemu městu již podruhé pomáhali. Na slavnostním nástupu byl našim zástupcům předán dar formou výstroje a výzbroje pro jednotku přesahující cenu 60000,-Kč. To bylo tak veliké překvapení, že nebylo ani možné vyjádřit děkujeme všem, kteří nás podpořili. Po slavnostním nástupu začalo vlastní finále soutěže. Výkony hasičů v požárním útoku byly vynikající a můžeme se radovat, že proti těmto družstvům nesoutěžíme. Před rozloučením jsme nabídli zase naší pomoc, protože povodně můžou trápit kdykoli a kdekoli.
OPAVSKÁ ligo ještě jednou moc DěKUJEME.
Předání věcné pomoci Opavská liga
Datum aktuality: 5.10.2013