Nábor do hasičské jednotky města černošice

Hasičská profese jako taková je velmi obsáhlý soubor znalostí, zkušeností, technického vybavení, zázemí a lidí, kteří vše musejí ovládat a umět použít i situaci, která se nevyvíjí zrovna pozitivně. říká se, že být hasičem je poslání,ale toto rčení bych upravil. Pomáhat si navzájem je poslání, které má mnoho úrovní a hasiči jsou většinou první úrovní, se kterou se při ohrožení setkáváme. Vytíženost hasičů je rok od roku větší a proto je potřeba adekvátně reagovat a navyšovat početní stavy zásahových jednotek.

Být dobrovolným hasičem je jedinečná zkušenost pro celý Váš život. Systémem vzdělávání a odborným výcvikem dosáhnete profesionálních znalostí, které budete využívat i ve svém osobním životě. Pokud splníte podmínky pro přijetí, budete zařazeni do výcviku, kde Vás seznámíme se základy hasičské abecedy. Další odborný růst záleží jen na Vašem individuálním přístupu a chuti. Pro přijetí do zásahové jednotky nepotřebujete žádné specifické hasičské znalosti a dovednosti, jen chuť a čas se je naučit. Do zásahové jednotky se může přihlásit každý, který již dovršil 18 ti let, bez rozdílu pohlaví. Naše jednotka zařazuje i ženy na výjezd, protože ze zkušeností víme, že dokáží být velmi dobré hasičky.

Požadujeme:

• trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost (kontrola u praktického lékaře)
  • dobrá fyzická zdatnost
  • zodpovědnost a ochotu pomáhat druhým
  • chuť pracovat, jezdit na školení, výcviky atd.
  • bydliště v černošicích a okolních obcích
  • výhodou je platné řidičské oprávnění C+E

Pokud máte zájem, nebo jakýkoliv dotaz, tak přijïte mezi nás. Stačí zavolat a domluvit si schůzku s velitelem jednotky (Tomáš Havlík, 725 026 627)
  • Datum aktuality: 20.8.2015