Slavnostní předání CAS 30 Scanie

V sobotu 22 dubna proběhlo v areálu hasičské zbrojnice slavnostní zařazení nové cisterny CAS 30 do provozu. V 11 hodin přivezl pan Radomír Jahelka, jednatel společnosti KOBIT - THZ, s.r.o. cisternu do areálu zbrojnice, kde slavnostně předal klíčky panu starostovi. Nechybělo stříhání pásky, čehož se ujaly děti za pomoci pana starosty. :-) Slavnostní ceremonie s představením nové cisterny se účastnili mimo již jmenovaných, diváků a samozřejmě JSDH černošice - Mokropsy také zástupci HZS Středočeského kraje - Ing. Plk. Tomáš Hradil, ředitel územního odboru HZS Kladno; Bc. Npor.Miroslav český, velitel stanice HZS ÚO řevnice a Ing. Ppor.Jakub Jakupaj, velitel čety HZS ÚO řevnice.

Poté měli diváci možnost prohlédnout si cisternu, posadit se do kabiny a dozvědět se odpovědi na různé otázky. JSDH černošice - Mokropsy zabezpečila konání akce, připravila pro zúčastněné informační letáky a video, které můžete shlédnout na jejich FB. Děkujeme všem, co se na akci podíleli, věnovali jí svůj čas a úsilí a děkujeme také všem malým i velkým návštěvníkům, kteří se přišli na CAS 30 "Monču" podívat a přivítat ji mezi námi. Slavnostní předání CAS 30 Scanie
Datum aktuality: 23.4.2017