Uzavírka vrážského kopce

Stále diskutované téma je uzavření silnice 115/II, které samozřejmě trápí i složky IZS. Několik etap uzavírek s komplikovaným průjezdem, nebo objízdnou trasou řešíme již řadu měsíců. První etapa je plánována od 4.9. do 29.9.2017. Směrem na Dobřichovice bude od ulice V Habřinách kyvadlový provoz pro vozidla do 3,5t. Nákladní doprava má určenou objízdnou trasu přes Třebotov a Mořinu. Tato uzavírka způsobí komplikace v dopravní obslužnosti černošic, které se nevyhnou ani složkám IZS. Hasiči mají určené dojezdové trasy a jsou přijata opatření, která budou minimalizovat případné zdržení. Naše jednotka má připravený rozpis služeb tak, aby ve městě byl vyšší počet dostupných hasičů připravených k výjezdu. Doufejme, že stavební práce proběhnou v termínech a oprava 115/II se obejde bez větších potíží.
Datum aktuality: 4.9.2017