Změny na stanici

Vzhledem k zásadním organizačním a technickým změnám, které naší jednotku v blízké době čekají, musíme vyřešit problém nutných úprav hasičské stanice. Protože zásahová jednotka už nebude rozdělena na černošickou a moropeskou část, ale bude celá soustředěna do hasičárny v Srbské ulici, vzniká tak potřeba na rozšíření šatny o 10 skříněk a zvětšení prostor pro zásahovou techniku. Zároveň v souvislosti s nákupem cisterny CAS 32 T815 jsou nutné i změny v uspořádání garáže (Tatra má větší rozměry než Trambus). V první etapě změn předěláváme dílnu a naší bojovou šatnu. Z dílny zmizela velká část "historických a jiných pokladů", aby se uvolnilo místo pro náhradní díly, které blokovaly velký prostor šatny. Po všech úpravách a přesunech bude jednotka disponovat následující technikou: cisterna CAS 24 LIAZ K 101, cisterna CAS 32 TATRA 815, dopravní automobil DA AVIA 31, výjezdový automobil FORD MONDEO, nákladní automobil V3S s rukou, člun PIONIER, raft se závěsným motorem, raft na pádlový pohon :o), přívěs hadicový a přívěs PPS 12 (s přenosnou stříkačkou). K odprodeji budou nabídnuty dvě cisterny CAS 25 RTHP Trambus a DA 12 Avia 30. S našimi veterány se rozloučíme se "slzami v očích".
Datum aktuality: 23.3.2008