První schůzka Mladých hasičů

Kroužek Mladých hasičů po prázdninách opět zahajuje svoje schůzky – první se bude konat v pondělí 6.9.2021 od 17:00 v hasičské zbrojnici Mokropsy, Srbská ulice 999.

Jsme kluci i holky, scházíme se každé pondělí mezi 17 -18:30 a kromě tréninku hasičských dovedností se věnujeme i sportu či vycházkám do přírody, nepříznivé počasí přečkáme při hrách v naší klubovně. Dvakrát ročně se zúčastňujeme okresního kola hry Plamen, která je na jaře zaměřena na hasičské dovednosti, podzim pak patří brannému závodu. Občas si pro nás připraví nějaké zpestření dospělí hasiči, na závěr roku přichází na řadu třeba i výlet s hasičskou tématikou a sladkou odměnou.

Pokud bys i Ty měl(a) zájem, neváhej se zastavit, dej vědět na mail mokropeskysoptik@seznam.cz , případně  info@hasicimokropsy.cz , a nebo se mrkni na náš facebook Mokropeští soptíci

Datum aktuality: 1.9.2021