Sobotní brigáda a nabitý pondělní program

Uplynulé dny byly plné událostí:

- v sobotu 9. října proběhla pravidelná podzimní brigáda. Jedna skupina hasičů svezla železný šrot a elektrospotřebiče z celého města, druhá se věnovala opravě zdi a vymalování šatny a chodby hasičské zbrojnice.

- v pondělí 11. října nás navštívili organizátoři Černošického běhu a předali symbolický šek na částku 29.360 Kč. Tuto částku věnovali účastníci běhu v sobotu 18.9. a je určena pro zlepšení materiálního vybavení jednotky a také na činnost naší mládeže. Ještě jednou děkujeme!

- nedlouho po zástupcích Černošického běhu nám také přišly poděkovat majitelky domu, který v srpnu poničil požár, úspěšným zásahem se ale povedlo zabránit ještě větším škodám. Opět děkujeme za uznání naší práce!

- a nakonec zbyl i čas na výcvik ve vyprošťování z havarovaných vozidel, pro který jsme využili autovraky, přivezené v sobotu.

Datum aktuality: 11.10.2021